Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pro nás není žádná vaše událost příliš malá, velká, tradiční či netradiční. Jsme schopni pro vás zajistit catering na jakoukoli párty, oslavu, svatbu, zahradní párty, firemní večírek, sportovní akci, konferenci či jiné společenské příležitosti a to kdekoliv si přejete. Veškeré vaše požadavky a přání budou splněny našim týmem profesionálů s letitými zkušenostmi v gastronomii, tak aby byl výsledek akce co nejlepší.

S vášní pro kreativitu a tvorbu jsme schopni zajistit kompletní akci na klíč, připravit veškeré gastronomické a kulinářské pokrmy, včetně poskytnutí inventáře (rautové stoly, venkovní sety, aj.), malé i velké párty stany, obslužný personál, gastro-nádobí, výčepní zařízení, květinovou výzdobu, profesionálního fotografa, živou hudbu, a jiné Vámi požadované doplňkové služby.

Zajišťujeme rozvoz snídaní, cofee breaků, obědů, svačinových balíčků do malých i velkých firem v Píseckém a Táborském okrese.

Přenechte nám Vaše starosti a pokud budete chtít, navrhneme vám nejlepší možná řešení pro vaší událost od A až do Z. Jídla připravujeme z kvalitních surovin do podoby české i světové kuchyně.

V případě Vašich přání a požadavků nás můžete kontaktovat.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.